DSM DEWELOPMENT

DOMY SZEREGOWE W BIAŁOŁĘCE

Białołęka jest dzielnicą leżącą w północnej części Warszawy i ma powierzchnię około 73 km kwadratowych. Jest to bardzo dobre miejsce pod względem komunikacyjnym, bowiem znajduje się przy głównych trasach wylotowych do miejscowości takich jak Białystok, Gdańsk, Ostrołęka, Suwałki oraz Zalew zegrzyński.

Białołęka jest również dobrym miejscem pod względem pracy, ponieważ znajduje się tutaj dużo terenów przemysłowo-technicznych, głównie w południowo-zachodniej części miasta, na osiedlach Konstantynów, Stare Świdry, Różopol, Annopol, Tarchomin, Żerań i Żerań Wschodni. Tereny te posiadają wiele inwestycji, a także terenów, które czekają na nowych inwestorów.

Na terenach Białołęki znajdziemy zarówno budownictwo wysokie (na osiedlach o tym charakterze mieszka około dwie trzecie mieszkańców Białołęki), jak i domy wielorodzinne oraz domy szeregowe Warszawa Białołęka. Do osiedli należących do budownictwa wysokiego zaliczyć możemy : Tarchomin Nowy, Tarchomin Kościelny, Nowodwory oraz Nowe Świdry, natomiast wspomniane budownictwo domów szeregowych znajdziemy na terenach między Wisłą, a wydmami porośniętymi lasami sosnowymi. Jest to również bardzo często wybierane miejsce przez nowych inwestorów, ponieważ nowe domy w tej lokalizacji cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród szukających mieszkań. Piękna i zielona okolica zachęca do tego, aby zakupić mieszkanie w tej lokalizacji. Lasy bowiem zajmują tutaj około 900 hektarów, co jest ponad 12 procent całkowitej powierzchni tej dzielnicy. Znajdziemy tu także sporo parków, ułatwiających aktywny wypoczynek oraz spędzanie czasu w naturalnym otoczeniu.

Białołęka jest bardzo dobrze ustawiona pod względem komunikacji, dlatego też łatwo dostać się w wszystkie ważne miejsca, takie jak szkoła, czy praca. Jest to dzielnica Warszawy, która pod względem komunikacji ciągle się rozrasta, znajdziemy ciągłą rozbudowę dróg oraz transportu publicznego.

Do deweloperów, którzy inwestują w nowe segmenty i domy z pewnością przemawia również perspektywa rozwoju komunikacji w tej dzielnicy, przede wszystkim związana z budową Mostu Północnego. Prócz tego powstają również inne inwestycje, do których należy między innymi linia tramwajowa z Białołęki do stacji metra Młociny.

Aktualnie na terenie Białołęki powstaje sporo nowych inwestycji związanych, takich jak nowe domy Białołęka i z pewnością jest to miejsce godne polecenia, jeśli chodzi o ofertę mieszkań. Jest to z pewnością spokojne i bezpieczne miejsce w którym można odpocząć, a jednocześnie przeznaczone dla ludzi z ambicjami, którzy chcą realizować swoją karierę zawodową w wielkich miastach.