DSM DEWELOPMENT

OSIEDLE DOMÓW ZBYSZKA Z BOGDAŃCA

Chcąc żyć w dużym mieście często wydaje nam się, że automatycznie skazujemy się na życie w ciągłym zgiełku, hałasie i zanieczyszczeniach. Jest to jednak błędne podejście, a wokół wielkich miast powstaje mnóstwo ciekawych, spokojnych miejsc – idealnych dla rodzin z dziećmi, czy osób ceniących sobie ciszę i prywatność. Osiedle domów Zbyszka z Bogdańca znajduję się niecałe 10 km od centrum Warszawy i stanowi świetną lokalizację mieszkaniową. Jeśli szukamy swojego „miejsca na ziemi”, a nasze poszukiwania ograniczały się do dylematu „dom czy blok” warto pomyśleć o doskonałej alternatywie, czyli domkach szeregowych.

Osiedle Zbyszka z Bogdańca umiejscowione jest w popularnej i bardzo malowniczej dzielnicy Warszawy – Białołęce. Otoczona jest terenem zieleni i posiada dostęp do Wisły, co potęguje atrakcyjność tego miejsca. Ponadto domki szeregowe robią duże wrażenie wizualne, gdyż utrzymane są w jednolitym projekcie elewacji. Całość jest spójna pod względem estetycznym i stylistycznym, a aranżacja wokół domków często jest minimalistyczna i funkcjonalna. Wszak każdy właściciel domku posiada swój własny ogródek, który zaaranżować może według własnego gustu. Przestrzeń wspólna jest natomiast ściśle zaprojektowana i zagospodarowana. Wszelkie tereny rekreacyjne oraz inne elementy jak trawniki, klomby kwiatów czy oświetlenie nie tylko są użyteczne, ale także znacznie podnoszą atrakcyjność estetyczną otoczenia domu.

Warto również wziąć pod uwagę, że mieszkanie w małej społeczności sprzyja tworzeniu się więzi społecznych. Taka sąsiedzka wspólnota daje szansę na wzajemną pomoc, przyjaźnie, wspólne organizowanie życia towarzyskiego, wymianę doświadczeń, a także wspólne negocjacje co do stałego poprawiania standardów życia na osiedlu. Dzięki zwartemu zespołowi domów odczuwamy znacznie wyższe poczucie bezpieczeństwa, zwłaszcza jeśli mieszkańcy dobrze się znają i darzą się wzajemnie zaufaniem.

Warszawska Białołęka to bardzo dobry strzał w kwestii poszukiwań dogodnego miejsca do zamieszkania. Gwarantuje nie tylko dobre połączenie z centrum Warszawy, ale także otoczenie malowniczej przyrody, dostęp do miejsc rekreacyjnych itp. Warto zatem swoje poszukiwania rozpocząć właśnie od obrzeży miasta, gdyż tworzą one najbardziej dogodne warunki do życia.